Kubota Machinery
in Europe
You selected
Menu:

B1

Z pozoru niewielkie, a w rzeczywistości posiadające ogromne możliwości. Seria Kubota B1 oferuje doskonałą jakość. Te Miniciągniki wyposażone w silniki Diesla o mocy od 12 do 24 KM są mocne, kompaktowe i ekonomiczne.

Komfort i produktywność: Seria B1 ma wiele do zaoferowania w standardzie: wygodny fotel operatora, niemal płaską podłogę pokrytą wykładziną, ergonomiczne elementy sterujące i podświetlany zestaw wskaźników. Wyjątkowa zwrotność tych miniciągników pozwala wygodnie i wydajnie wykonywać wszystkie codzienne zadania.

Prostota eksploatacji: Dzięki prostej i wydajnej konstrukcji ciągniki te są łatwe w użytkowaniu.  Przykładowo wspomaganie kierownicy (w wersjach o mocy 18 i 24 KM) ogranicza wysiłek niezbędny podczas manewrowania, szczególnie przy pracy z ładowaczem czołowym.

Wybór konfiguracji: W zależności od potrzeb użytkownika miniciągniki Kubota można wyposażyć w szereg elementów dodatkowych: począwszy od tylnego i międzyosiowego WOM-u, poprzez agregat koszący i ładowacz czołowy, kończąc nawet na dwóch tylnych zaworach hydraulicznych obustronnego działania – wszystko to dla uzyskania maksymalnej wszechstronności.

Serie

Moc

(konie mechaniczne)

WERSJA PRZEKŁADNIA  
MECHANICZNA HYDROSTATYCZNA
B1121 12

REAR ROPS

  sprawdź
B1161 16

REAR ROPS

  sprawdź
B1181 18

REAR ROPS

  sprawdź
B1241 24

REAR ROPS

  sprawdź

Znajdź dilera