MINICIĄGNIKI

B2

MINICIĄGNIKI B2 - KUBOTA

B2

Mocne i doskonale wyposażone miniciągniki serii B2 są znane z osiągów i wygody. Ich ergonomiczne wzornictwo oferuje zwiększoną funkcjonalność, umożliwiając uproszczenie wykonywanych zadań.

Wyjątkowe wyposażenie standardowe: Tylny i międzyosiowy WOM, układ zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn, pojedyncza dźwignia wielofunkcyjna (w niektórych modelach) sterująca osprzętem przednim i tylnym.

Dostosowane do każdych potrzeb: Oferta obejmuje trzystopniową przekładnię hydrostatyczną lub mechaniczną skrzynię o 9 biegach do przodu / 9 do tyłu. Miniciągniki z tej serii są dostępne w wersji z ramą ochronną ROPS lub kabiną.

Wszechstronne ciągniki: Ładowacz czołowy w połączeniu z kosiarką, kosz do zbierania skoszonej trawy i podnośnik przedni zapewniają serii B2 dużą wszechstronność. Dodatkowo ciągniki są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak szybkie podłączanie/odłączanie ładowacza i bogaty osprzęt.

Wyjątkowa wygoda w kabinie: Nowa montowana fabrycznie kabina oparta na czterech słupkach oferuje przestronny i cichy kokpit z panoramicznym widokiem

Czy zainteresował Cię ten produkt?

Podziel się tą informacją na portalu społecznościowym

Pliki do pobrania

W celu uzyskania więcej informacji, pobierz poniższy plik.

Katalog

Model

Moc

(konie mechaniczne)

WERSJA

PRZEKŁADNIA

MECHANICZNA

HYDROSTATYCZNA

 

Model

B2201

Moc

20

Range

Rear Rops

Transmission

Mecanical


Hydrostatic


Model

B2231

Moc

23

Range

kabina
Rear Rops

Transmission

MecanicalHydrostaticModel

B2261

Moc

26

Range

kabina
Rear Rops

Transmission

MecanicalHydrostaticModel

B2311

Moc

31

Range

kabina
Rear Rops

Transmission

MecanicalHydrostatic