KOSIARKI

F90

KOSIARKI F90 - KUBOTA

F90

Asortyment kosiarek czołowych Kubota gwarantuje wysoką wydajność i pełne bezpieczeństwo. Solidne, komfortowe i wydajne – kosiarki serii F90 spełniają wszystkie potrzeby profesjonalistów. Pomyślano o wszystkim, aby zapewnić wygodę i wydajność przez cały dzień pracy.

Niezrównana zwrotność: Kosiarki serii F90, wyposażone w hydrostatyczny układ kierowniczy i przekładnię HST, czyli napęd na wszystkie koła, odznaczają się doskonałą zwrotnością.

Zwiększona wydajność: Wydajny silnik Kubota i dwustopniowa przekładnia hydrostatyczna są połączone ze zbiornikiem paliwa o pojemności 61 l. Zapewnia to możliwość długotrwałej i szybszej pracy przy pełnej autonomii. Analogicznie, kosz do zbierania skoszonej trawy o dużej pojemności zapewnia maksymalną wydajność.

Jakość koszenia: Przystosowany do pracy przy dużych obciążeniach agregat koszący z trzema nożami 1,37 m / 1,52 m / 1,83 m jest dostępny z wysypem bocznym lub tylnym. Zapewnia to precyzyjne koszenie trawy, którą można łatwo przekształcić na ściółkę.

Wysokowydajny kosz do zbierania skoszonej trawy: Jako opcję Kubota oferuje dwa kosze na skoszoną trawę o pojemności 900 l – GCD900P (Pro) (przeznaczony na rynek brytyjski) i GCD900U (użytkowy). Zapewniają one wysyp na wysokości 2,14 m i o dużym przesunięciu do tyłu. W przypadku tych koszy napędzanie turbiny o zmiennym wirniku jest realizowane odpowiednio przez pompę hydrauliczną lub pasek.

Homologacja drogowa: Seria F posiada opcjonalny zestaw, który ułatwia przejazd pomiędzy miejscami pracy. Seria F, dobrze widoczna na drodze, umożliwia bezpieczny przejazd pomiędzy lokalizacjami.

Czy zainteresował Cię ten produkt?

Podziel się tą informacją na portalu społecznościowym

Pliki do pobrania

W celu uzyskania więcej informacji, pobierz poniższy plik.

Katalog

Model

Moc

(konie mechaniczne)

Wysyp

Szerokość robocza

(centymetry)

Tryb pracy

Mulczowanie

Kolektor(litry)

 

Model

F3090

Moc

30

Wysyp

BOCZNY

TYLNY

Szerokość robocza (centymetry)

137 / 152 / 183

Tryb pracy

MulczowanieKolektor(litry)

900 L

900 L

Model

F3890

Moc

38

Wysyp

BOCZNY

TYLNY

Szerokość robocza (centymetry)

137 / 152 / 183

Tryb pracy

MulczowanieKolektor(litry)

900 L

900 L