KOSIARKI

F90

KOSIARKI F90 - KUBOTA

F90

Asortyment kosiarek czołowych Kubota gwarantuje wysoką wydajność i pełne bezpieczeństwo. Solidne, komfortowe i wydajne – kosiarki serii F90 spełniają wszystkie potrzeby profesjonalistów. Pomyślano o wszystkim, aby zapewnić wygodę i wydajność przez cały dzień pracy.

Niezrównana zwrotność: Kosiarki serii F90, wyposażone w hydrostatyczny układ kierowniczy i przekładnię HST, czyli napęd na wszystkie koła, odznaczają się doskonałą zwrotnością.

Zwiększona wydajność: Wydajny silnik Kubota i dwustopniowa przekładnia hydrostatyczna są połączone ze zbiornikiem paliwa o pojemności 61 l. Zapewnia to możliwość długotrwałej i szybszej pracy przy pełnej autonomii. Analogicznie, kosz do zbierania skoszonej trawy o dużej pojemności zapewnia maksymalną wydajność.

Jakość koszenia: Przystosowany do pracy przy dużych obciążeniach agregat koszący z trzema nożami 1,37 m / 1,52 m / 1,83 m jest dostępny z wysypem bocznym lub tylnym. Zapewnia to precyzyjne koszenie trawy, którą można łatwo przekształcić na ściółkę.

Wysokowydajny kosz do zbierania skoszonej trawy: Jako opcję Kubota oferuje dwa kosze na skoszoną trawę o pojemności 900 l – GCD900P (Pro) (przeznaczony na rynek brytyjski) i GCD900U (użytkowy). Zapewniają one wysyp na wysokości 2,14 m i o dużym przesunięciu do tyłu. W przypadku tych koszy napędzanie turbiny o zmiennym wirniku jest realizowane odpowiednio przez pompę hydrauliczną lub pasek.

Homologacja drogowa: Seria F posiada opcjonalny zestaw, który ułatwia przejazd pomiędzy miejscami pracy. Seria F, dobrze widoczna na drodze, umożliwia bezpieczny przejazd pomiędzy lokalizacjami.

Do you like this product ?

Share it on social media

Pliki do pobrania

For more information, download the commercial documentation here.

Download the brochure

Model

Moc

(konie mechaniczne)

Discharge

Cutting Width

(centymetr)

Cutting Type

Mulching

Collector(litr)

 

Model

F3090

Moc

30

Discharge

BOCZNY

TYLNY

Cutting Width (centymetr)

137 / 152 / 183

Cutting Type

MulchingCollector(litr)

900 L

900 L

Model

F3890

Moc

38

Discharge

BOCZNY

TYLNY

Cutting Width (centymetr)

137 / 152 / 183

Cutting Type

MulchingCollector(litr)

900 L

900 L

Znajdź dilera

zobacz więcej