KOSIARKI

G

KOSIARKI G - KUBOTA

G

Szybkie i wydajne kosiarki serii G, wyposażone w potężne silniki Diesla (23 i 26 KM), są dostępne w dwóch wersjach (z koszem do zbierania skoszonej trawy z wysypem na poziomie ziemi lub podniesionym). Kosiarki te, wyposażone w agregaty koszące Twin Cut (G23-II: 122 cm/G26-II: 137 cm) z zsynchronizowanymi nożami przeciwbieżnymi, oferują wyjątkową jakość koszenia i zbierania skoszonej trawy.

Łatwość prowadzenia: Hydrostatyczny układ kierowniczy ułatwia manewrowanie, ogranicza wysiłek i umożliwia koszenie wokół drzew i w miejscach o utrudnionym dostępie.

Wyjątkowa jakość koszenia: Zachodzące na siebie (12 cm) tory pracy noży przeciwbieżnych agregatu koszącego Twin Cut, napędzanych wałami Kardana i kołami zębatymi oraz regulowane wloty powietrza u góry agregatu zapewniają idealne koszenie w każdych warunkach. Skoszona trawa jest następnie wyrzucana do kosza przez długi wysyp.

Optymalna moc: Przekładnia mechaniczna jest wydajna i zapewnia pełną potrzebną moc na koła i noże dla potrzeb optymalnego koszenia, bez względu na warunki.

Łatwość pracy: Z fotela zabezpieczonego przed wystającymi kołami operator może precyzyjnie kontrolować obsługę kosza do zbierania skoszonej trawy za pomocą dźwigni sterujących umieszczonych po lewej stronie. Zestaw wskaźników

Czy zainteresował Cię ten produkt?

Podziel się tą informacją na portalu społecznościowym

Pliki do pobrania

W celu uzyskania więcej informacji, pobierz poniższy plik.

Katalog

Model

Moc

(konie mechaniczne)

Discharge

Cutting Width

(centymetr)

Cutting Type

Mulching

Collector(litr)

 

Model

G23

Moc

23

Discharge

TYLNY

Cutting Width (centymetr)

122

Cutting Type

Mulching


Collector(litr)

LD : 560 HD : 640

Model

G26

Moc

26

Discharge

TYLNY

Cutting Width (centymetr)

137

Cutting Type

Mulching


Collector(litr)

HD : 640