MINICIĄGNIKI

L1

MINICIĄGNIKI L1 - KUBOTA

Solidne i wyposażone w wysokiej jakości osprzęt ciągniki serii L1/MK idealnie dostosowują się do potrzeb użytkownika. Ciągniki z tej serii, wyposażone w potężny silnik Diesla, mocny układ napędowy (przekładnia mechaniczna lub hydrostatyczna) oraz podnośnik o wyższej wydajności, oferują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Nowoczesne, potężne silniki: Ciągniki, wyposażone w silniki Diesla z technologią E-TVCS Kubota, zgodne ze wszystkimi normami emisji, umożliwiają wykonywanie wszelkich zadań z łatwością. Ponadto szeroki asortyment silników (36/41/50 KM) pozwala na wybór modelu najlepiej dostosowanego do konkretnych potrzeb.

Precyzja i wydajność: Dzięki pomysłowemu mechanizmowi serwohydraulicznemu ciągniki te reagują na nawet najlżejsze naciśnięcie pedału nożnego. Przekładnia mechaniczna wyposażona w zsynchronizowany przełącznik biegu wstecznego umożliwia wydajną pracę z ładowaczem czołowym. Trzystopniowa przekładnia HST (przekładnia hydrostatyczna) oferuje niezrównane reagowanie.

Łatwość konserwacji: Ciągniki te zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu codziennych prac konserwacyjnych: w ciągnikach zapewniono swobodny dostęp do filtrów, chłodnic, smarowniczek itp. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane tak, by umożliwić natychmiastowy dostęp do każdego podzespołu ciągnika, który wyposażony jest w szeroko otwieraną, jednoczęściową maskę.

Idealne do pracy z ładowaczem czołowym lub osprzętem tylnym: Wszystkie ciągniki Kubota oferują obsługę ładowaczy i łatwo podłączanego osprzętu tylnego. Ładowacz bez problemu obsługuje liczne urządzenia (wiadra, chwytaki, podnośniki widłowe itp.). Wszystkie mogą być montowane bez użycia narzędzi.

Czy zainteresował Cię ten produkt?

Podziel się tą informacją na portalu społecznościowym

Pliki do pobrania

W celu uzyskania więcej informacji, pobierz poniższy plik.

Katalog

Model

Moc

(konie mechaniczne)

WERSJA

PRZEKŁADNIA

MECHANICZNA

HYDROSTATYCZNA

 

Model

L1361

Moc

36

Range

Rear Rops
Mid Rops

Transmission

MecanicalHydrostaticModel

L1501

Moc

49

Range

Rear Rops
Mid Rops

Transmission

MecanicalHydrostatic