POJAZDY UŻYTKOWE

RTV

POJAZDY UŻYTKOWE RTV - KUBOTA

RTV

Na większych pochyłościach i nierównych nawierzchniach pojazdy użytkowe RTV oferują napęd na cztery koła, adaptujący się do wszystkich sytuacji.
Dzięki kilku dostępnym modelom, w tym dwóm wersjom benzynowym (400 i 500 cm3) i dwóm wersjom z silnikiem Diesla (900 i 1140 cm3), oferta obejmuje maszyny dostosowane do potrzeb wszystkich klientów.

Pełna kontrola: Unikalna i innowacyjna przekładnia hydrostatyczna zmienna w sposób ciągły w modelach RTV500, X900 i X1140. Kubota zapewnia niezrównane osiągi nawet w najbardziej wymagających warunkach. Przy zjeździe ze wzniesienia, dzięki hamowaniu silnikiem, umożliwia to precyzyjną kontrolę pojazdu. W normalnych warunkach przenosi ona całą moc silnika, zapewniając w ten sposób siłę pociągową do 1 tony.

W każdym terenie: Dzięki kompaktowemu podwoziu i łatwości omijania przeszkód pojazdy te mogą pracować bezpośrednio na każdej nawierzchni. Wysoko cenione za solidną konstrukcję i wygodę, idealnie nadają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Komfort jazdy: Na autostradzie, a także w nawet najbardziej nierównym terenie, pojazdy serii RTV zapewniają maksymalny komfort dzięki innowacyjnej konstrukcji i wygodnemu siedzisku-ławie. Czuły, hydrostatyczny układ kierowniczy i dynamiczne hamowanie przekładnią zapewniają kontrolę wymaganą do pracy w każdym terenie, a niezależne zawieszenie i duży prześwit dosłownie pochłaniają wszelkie przeszkody.

Do you like this product ?

Share it on social media

Pliki do pobrania

For more information, download the commercial documentation here.

Download the brochure

Model

Cylinders (cm3)

Moc (konie mechaniczne)

Transmission

 

Model

RTVx900

Cylinders (cm3)

898

Moc (konie mechaniczne)

21

Transmission

VHT-X

Znajdź dilera