POJAZDY UŻYTKOWE

RTV

POJAZDY UŻYTKOWE RTV - KUBOTA

RTV

Na większych pochyłościach i nierównych nawierzchniach pojazdy użytkowe RTV oferują napęd na cztery koła, adaptujący się do wszystkich sytuacji.
Dzięki kilku dostępnym modelom, w tym dwóm wersjom benzynowym (400 i 500 cm3) i dwóm wersjom z silnikiem Diesla (900 i 1140 cm3), oferta obejmuje maszyny dostosowane do potrzeb wszystkich klientów.

Pełna kontrola: Unikalna i innowacyjna przekładnia hydrostatyczna zmienna w sposób ciągły w modelach RTV500, X900 i X1140. Kubota zapewnia niezrównane osiągi nawet w najbardziej wymagających warunkach. Przy zjeździe ze wzniesienia, dzięki hamowaniu silnikiem, umożliwia to precyzyjną kontrolę pojazdu. W normalnych warunkach przenosi ona całą moc silnika, zapewniając w ten sposób siłę pociągową do 1 tony.

W każdym terenie: Dzięki kompaktowemu podwoziu i łatwości omijania przeszkód pojazdy te mogą pracować bezpośrednio na każdej nawierzchni. Wysoko cenione za solidną konstrukcję i wygodę, idealnie nadają się zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

Komfort jazdy: Na autostradzie, a także w nawet najbardziej nierównym terenie, pojazdy serii RTV zapewniają maksymalny komfort dzięki innowacyjnej konstrukcji i wygodnemu siedzisku-ławie. Czuły, hydrostatyczny układ kierowniczy i dynamiczne hamowanie przekładnią zapewniają kontrolę wymaganą do pracy w każdym terenie, a niezależne zawieszenie i duży prześwit dosłownie pochłaniają wszelkie przeszkody.

Czy zainteresował Cię ten produkt?

Podziel się tą informacją na portalu społecznościowym

Pliki do pobrania

W celu uzyskania więcej informacji, pobierz poniższy plik.

Katalog

Model

Cylinders (cm3)

Moc (konie mechaniczne)

Transmission

 

Model

RTVx900

Cylinders (cm3)

898

Moc (konie mechaniczne)

21

Transmission

VHT-X