MINICIĄGNIKI

ST

MINICIĄGNIKI ST - KUBOTA

Seria ST to godny następca cenionego miniciągnika STW. Jego uniwersalność powoduje, że może on wykonywać prace za co najmniej kilka innych maszyn.

Legendarna jakość i niezawodność produktu mają tutaj również niemałe znaczenie. Zwrotność, kompaktowe wymiary oraz niezliczona ilość osprzętów możliwych do zastosowania powodują, że jest on niemal bezkonkurencyjny w swojej klasie.

W serii ST podniesione zostały minimalne moce silników. Obecnie jest on wyposażony w jednostki napędowe o mocach 33,9, 37,1 i 39 koni mechanicznych (maksymalna moc silnika SAE). Zmieniono także parametry przekładni hydrostatycznych, dzięki czemu prędkość maksymalna wynosi 34 km/h – to najlepszy wynik w tej klasie ciągników.

W nowym modelu podniesiona została wydajność układu hydraulicznego, który podaje łącznie aż 49,2 litra oleju na minutę, czyli o 37% więcej w porównaniu do poprzednika (STW). Dzięki temu ST może obsłużyć większe osprzęty, np. szczotki do zamiatania lub ładowacze czołowe. Istotna jest również obecność aż 6 sekcji hydraulicznych (3 z przodu i 3 z boku), co ma bardzo duże znaczenie w przypadku zastosowania jednocześnie kilku osprzętów.

Czy zainteresował Cię ten produkt?

Podziel się tą informacją na portalu społecznościowym

Pliki do pobrania

W celu uzyskania więcej informacji, pobierz poniższy plik.

Katalog

Model

Moc

(konie mechaniczne)

WERSJA

PRZEKŁADNIA

MECHANICZNA

HYDROSTATYCZNA

 

Model

ST34

Moc

33

Range

kabina
Tylna rama ROPS

Transmission

MecanicalHydrostaticModel

ST40

Moc

39

Range

kabina
Tylna rama ROPS

Transmission

MecanicalHydrostatic