Kubota Machinery
in Europe
You selected
Menu:

STW

Seria STW, liderna rynku miniciągników, łączy wszechstronność i niezawodność. Dzięki niezrównanemu stosunkowi rozmiarów do mocy ciągniki STW z hydrostatycznym układem kierowniczym są najbardziej wydajnymi maszynami w swojej kategorii. Są dostępne z kabiną lub ramą ochronną ROPS oraz silnikami o mocy 34, 37 lub 40 KM.

Najnowocześniejsze wzornictwo: Wzornictwo i produkcja serii STW każdego roku umożliwia użytkownikom korzystanie z niezmiennie wysokich osiągów. Oferowana przez nie zwrotność i łatwość kierowania pomagają wykonać wszelkie prace szybko, bez nadmiernego wysiłku czy uszkodzenia powierzchni gleby.

Pełne wyposażenie: Dzięki proporcjonalnej przepustnicy możliwe jest jednoczesne kontrolowanie prędkości ciągnika i prędkości obrotowej silnika. Zapewnia to maksymalną wygodę i oszczędność paliwa. Ciągniki te, wyposażone w manetkę tempomatu z karbami, niezależny WOM i unikalny układ zacieśniania skrętu Bi-Speed Turn, ułatwiają codzienną pracę.

Wygoda w kabinie: Montowana fabrycznie kabina oparta na czterech słupkach oferuje przestronny i cichy kokpit z panoramicznym widokiem 360°. Kabina jest wyposażona w klimatyzację i ogrzewanie zapewniające wygodę pracy przez cały rok.

Wydajne koszenie i zbieranie skoszonej trawy: Dzięki połączeniu niezależnego międzyosiowego WOM-u i kosza do zbierania skoszonej trawy o dużej pojemności i wysypie na poziomie ziemi lub podniesionym ciągniki serii STW ułatwiają konserwację zieleni.

Serie

Moc

(konie mechaniczne)

WERSJA PRZEKŁADNIA  
MECHANICZNA HYDROSTATYCZNA
STW 34

kabina

  sprawdź

REAR ROPS

 

Znajdź dilera