Dlaczego warto dołączyć do firmy Kubota?

Praca pełna znaczenia

Chcemy przyczynić się do zrównoważonej przyszłości, służąc rosnącej liczbie ludności na świecie, zachowując niezachwianą wolę wspierania i rozwiązywania problemów związanych z żywnością, wodą i środowiskiem naturalnym. Istnieje wiele możliwości wywierania pozytywnego wpływu na rzecz naszych klientów i społeczności.

Rozwój kariery

Skuteczne wdrożenie naszej strategii wymaga mocnego zaangażowania i wkładu każdego z nas. Będziemy odnosić sukcesy tylko wtedy, gdy będziemy wysoko zmotywowani, wykwalifikowani i kompetentni. Cenimy każdy indywidualny wkład w naszą organizację i cieszymy się z dobrze wykonanej pracy. W dynamicznym świecie firmy Kubota rozwój kariery jest sposobem na życie. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym profesjonalistą, czy dobrze wykwalifikowanym absolwentem, oferujemy wyjątkowe możliwości rozwoju kariery.

Prawdziwie międzynarodowa firma

Od momentu powstania w Japonii w 1890 roku firma Kubota stawała się międzynarodową firmą z zakładami produkcyjnymi, biurami korporacyjnymi i sieciami dealerów na całym świecie. To z kolei sprawiło, że firma Kubota zaczęła pracować w wielu różnych środowiskach kulturowych i jesteśmy głęboko przekonani, że ta różnorodność jest jedną z naszych głównych sił napędowych.