DWA LATA GWARANCJI NA MASZYNY ROLNICZE KUBOTA

Maksymalizacja wydajności, minimalizacja przestojów.

Inwestycja w maszynę rolniczą Kubota ma sens biznesowy, od wiodącej inżynierii po innowacyjne rozwiązania technologiczne, nasze maszyny rolnicze Kubota cieszą się zasłużoną reputacją niezawodności i wydajności. Maszyny rolnicze Kubota są objęte standardową 2 letnią gwarancją* od daty dostawy.**

Coroczna kontrola serwisowa

Ponieważ dobrze utrzymany sprzęt działa lepiej, Twoja maszyna będzie działać dłużej dzięki corocznemu przeglądowi serwisowemu przeprowadzonemu przez przeszkolonych przez Kubotę serwisantów. Jest to doskonała okazja do przeprowadzenia kontroli stanu technicznego z rutynową konserwacją i wymianą części w razie potrzeby. Pamiętaj, aby podczas wszelkich przeglądów i napraw stosować wyłącznie oryginalne części Kubota, co zapewni maksymalną niezawodność i wydajność Twojej maszyny Kubota.

Wykonując przegląd serwisowy, upewniasz się, że jesteś gotowy na kolejny sezon, zyskując spokój ducha dzięki wiedzy, że Twoja maszyna działa optymalnie.

Może to również pomóc uniknąć poważnych obciążeń finansowych za naprawę, poprzez zajęcie się wszelkimi kwestiami, które mogą prowadzić do problemu.
Roczny przegląd serwisowy jest wymagany w celu potwierdzenia drugiego roku gwarancji Twojej maszyny rolniczej Kubota.

Oryginalne części, doskonała wartość, części codziennego użytku
Każda część maszyny rolniczej Kubota przyczynia się do jej wyjątkowej wydajności, dlatego też montując części zatwierdzone przez firmę Kubota możesz być pewien najwyższych standardów jakości i doskonałości inżynieryjnej, aby zapewnić niezrównaną niezawodność, wydajność i produktywność.

Wszystkie oryginalne części Kubota do Twojej maszyny są objęte 12 miesięczną gwarancją – dla pełnego spokoju ducha.

*Mają zastosowanie Postanowienia i Warunki. Nie wahaj się skontaktować ze swoim dealerem Kubota, aby dowiedzieć się więcej o warunkach gwarancji.

**Maszyny rolnicze zakupione od 1 września 2022.

Adres

Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Ul. Baletowa 82
02-867 Warszawa