Sieć serwisowa

Nawet najbardziej niezawodna maszyna potrzebuje regularnej i fachowej obsługi. Kompetentny serwis to klucz do wieloletniego zadowolenia użytkownika każdego urządzenia z jego bezproblemowej pracy.
Sieć serwisowa marki Kubota w Polsce obejmuje cały kraj, gdyż każdy Diler Kubota jest jednocześnie Autoryzowanym Punktem Serwisowym. Dzięki temu najbliższa stacja obsługi nigdy nie jest za daleko.
Adres najbliższego warsztatu przeszkolonego w obsłudze i naprawie ciągników rolniczych, maszyn komunalnych lub pojazdów użytkowych Kubota można znaleźć w zakładce “Dilerzy”.

Wierzymy, że pierwszy ciągnik sprzedaje handlowiec, a następne – serwis. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Autoryzowane Punkty Serwisowe marki Kubota w Polsce cechował profesjonalizm i życzliwe podejście do klientów.

Kubota VIP Service
Każdy nabywca ciągnika Kubota to dla nas Bardzo Ważna Osoba. Dlatego koncern Kubota wprowadził w Europie program badania satysfakcji użytkowników maszyn z logo „K” na masce prowadzony przez specjalistów z Japonii.

Dwa razy do roku każdy rynek w Europie odwiedza zespół z Kraju Kwitnącej Wiśni, którego zadaniem jest sprawdzanie poziom obsługi serwisowej sprzedanych ciągników oraz zbieranie opinii wybranych użytkowników na temat produktów marki Kubota.

Jeden z celów strategicznych koncernu stanowi intensywna ekspansja na Starym Kontynencie, a stały kontakt z właścicielami wyprodukowanych maszyn to najlepszy sposób poznania wymogów lokalnych rynków i lepszego dostosowania oferty do oczekiwań poszczególnych krajów.

Adres

Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Ul. Baletowa 82
02-867 Warszawa