MINICIĄGNIKI

BX

MINICIĄGNIKI BX - KUBOTA

Seria miniciągników BX jest idealna do wszystkich prac: koszenia, przewożenia, uprawiania ziemi oraz użytkowania ładowacza czołowego. Kubota pionier w branży ciągników kompaktowych z kosiarką łączy osiągi ciągnika z precyzją i elastycznością kosiarki. Niezwykle łatwe w obsłudze, o przemyślanych właściwościach ergonomicznych zapewniających wygodę operatora.

Zaprojektowane, aby życie stało się prostsze: Innowacyjne szybkie podłączanie/odłączanie umożliwia zmianę z ciągnika na kosiarkę w ciągu kilku minut. Na potrzeby całkowicie bezpiecznego koszenia trawy na dużych obszarach tempomat wielopozycyjny (w modelach HST) utrzymuje stałą prędkość bez konieczności trzymania stopy na pedale gazu.

Odpowiednie do wszystkich prac: Ciągniki te będą dostępne w wersji z ramą ochronną ROPS lub kabiną, z jednostkami napędowymi o mocy 23 lub 26 KM, gotowe do wszystkich prac w każdych warunkach.

Nowoczesne wzornictwo: Ta nowa seria wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem, dzięki któremu ciągniki są nie tylko wydajne, ale i atrakcyjne dla oka.

Do you like this product ?

Share it on social media

Pliki do pobrania

For more information, download the commercial documentation here.

Download the brochure

Model

Moc

(konie mechaniczne)

WERSJA

PRZEKŁADNIA

MECHANICZNA

HYDROSTATYCZNA

 

Model

BX231

Moc

23

Range

kabina
Rear Rops

Transmission

MecanicalHydrostaticModel

BX261

Moc

26

Range

kabina
Rear Rops

Transmission

MecanicalHydrostaticZnajdź dilera