KOSIARKI

GR

KOSIARKI GR - KUBOTA

GR Series

Kosiarki samojezdne serii GR, znane ze swojej doskonałej jakości koszenia i zbierania skoszonej trawy, bez względu na warunki koszenia, zajmują chlubną czołową pozycję w segmencie kosiarek przeznaczonych dla użytkowników prywatnych. Są one wyposażone w silniki Diesla o mocy 13,5 lub 21 KM i agregaty koszące 107 i 122 cm.

Optymalna jakość koszenia: Oprócz atrakcyjnego wzornictwa seria kosiarek samojezdnych GR Kubota oferuje maksymalną wygodę dzięki płaskiemu agregatowi koszącemu i fotelowi o pełnej amortyzacji z regulacją położenia i stopnia amortyzacji w zależności od wagi operatora. Ergonomicznie zaprojektowana przekładnia hydrostatyczna sterowana nogą i dźwignią zapewnia wygodę podczas pracy.

Unikalne wzornictwo: Solidny silnik Diesla, w połączeniu z przekładnią i napędem agregatu koszącego z wałami Kardana, zapewnia większą niezawodność.

Dostosowane do Twoich potrzeb: Kosiarki te są dostępne w różnych wersjach z wysypem bocznym lub tylnym oraz opcjonalnym zestawem do ściółkowania. Możliwa jest również praca z koszami do zbierania skoszonej trawy o pojemności 370 l.

Czy zainteresował Cię ten produkt?

Podziel się tą informacją na portalu społecznościowym

Model

Moc

(konie mechaniczne)

Wysyp

Szerokość robocza

(centymetry)

Tryb pracy

Mulczowanie

Kolektor(litry)

 

Model

GR1600-II

Moc

13

Wysyp

BOCZNY

Szerokość robocza (centymetry)

107

Tryb pracy

Mulczowanie


Kolektor(litry)

370

Model

GR2120

Moc

21

Wysyp

BOCZNY

Szerokość robocza (centymetry)

122

Tryb pracy

Mulczowanie


Kolektor(litry)

450