KOSIARKI

GR

KOSIARKI GR - KUBOTA

GR Series

Kosiarki samojezdne serii GR, znane ze swojej doskonałej jakości koszenia i zbierania skoszonej trawy, bez względu na warunki koszenia, zajmują chlubną czołową pozycję w segmencie kosiarek przeznaczonych dla użytkowników prywatnych. Są one wyposażone w silniki Diesla o mocy 13,5 lub 21 KM i agregaty koszące 107 i 122 cm.

Optymalna jakość koszenia: Oprócz atrakcyjnego wzornictwa seria kosiarek samojezdnych GR Kubota oferuje maksymalną wygodę dzięki płaskiemu agregatowi koszącemu i fotelowi o pełnej amortyzacji z regulacją położenia i stopnia amortyzacji w zależności od wagi operatora. Ergonomicznie zaprojektowana przekładnia hydrostatyczna sterowana nogą i dźwignią zapewnia wygodę podczas pracy.

Unikalne wzornictwo: Solidny silnik Diesla, w połączeniu z przekładnią i napędem agregatu koszącego z wałami Kardana, zapewnia większą niezawodność.

Dostosowane do Twoich potrzeb: Kosiarki te są dostępne w różnych wersjach z wysypem bocznym lub tylnym oraz opcjonalnym zestawem do ściółkowania. Możliwa jest również praca z koszami do zbierania skoszonej trawy o pojemności 370 l.

Do you like this product ?

Share it on social media

Pliki do pobrania

For more information, download the commercial documentation here.

Download the brochure

Model

Moc

(konie mechaniczne)

Discharge

Cutting Width

(centymetr)

Cutting Type

Mulching

Collector(litr)

 

Model

GR1600-II

Moc

13

Discharge

BOCZNY

Cutting Width (centymetr)

107

Cutting Type

Mulching


Collector(litr)

370

Model

GR2120

Moc

21

Discharge

BOCZNY

Cutting Width (centymetr)

122

Cutting Type

Mulching


Collector(litr)

450

Znajdź dilera