Marka Kubota zaprasza na targi Agro Show

wróć do listy aktualności

Zapraszamy na tegoroczne targi Agro Show, gdzie przedstawimy Państwu szereg nowych ciągników Kubota reprezentujących pełną paletę mocy. Będzie to pierwsza okazja, żeby zobaczyć następcę naszego najpopularniejszego ciągnika –  Kubota L5040. W Bednarach zadebiutuje także następca bardzo popularnych maszyn Kubota M7060 i M6060. Paletę nowości dopełni prezentacja dwóch zmodernizowanych wersji największych serii w gamie naszych traktorów – MGX oraz „M7”. Czekamy na Państwa na stoisku 186 w sektorze A

 

Podczas Agro Show w Bednarach zaprezentujemy następcę ciągnika Kubota L5040 – model L2501, który przeszedł wiele zmian wpływających na wygodę i wydajność jego użytkowania. Odświeżyliśmy tablicę przyrządów która jest teraz jeszcze bardziej czytelna a wszystkie istotne parametry są widoczne na pierwszy rzut oka. Silnik w ciągniku Kubota L2501 dostosowaliśmy do najnowszych dyrektyw i norm unijnych. Aby utrzymać prostotę ciągnika, którą tak pokochali użytkownicy, jego moc zmniejszyliśmy do 49 KM. Dzięki temu ciągnik nadal jest tą samą, niezwykle trwałą i prostą konstrukcją opartą o jednostkę napędową z mechanicznym wtryskiem, bez filtra DPF.

M4002 –  zbudowany na solidnej podstawie

Seria M4002 to dwa ciągniki – M4062 oraz M4072 o mocy odpowiednio 66 i 74 KM. Te uniwersalne ciągniki średniej mocy zastępują popularne modele M6060 i M7060 i doskonale sprawdzą się w szeregu codziennych zadań. Seria M4002 otrzymała nową, bardziej przestronną kabinę o wysokiej jakości wykończenia, nową przekładnię 36/36 opcjonalnie montowaną w modelu M4072 oraz rewers elektrohydrauliczny. W nowej serii dużą wagę przyłożyliśmy do komfortu operatora, wyposażając ciągnik w pneumatycznie amortyzowany fotel, nową cyfrowa deska rozdzielcza oraz przestronna kabina Ultra Large Cab II z opcjonalnym fotelem pasażera.

Kubota MGX IV – wszechstronność i gwarancja wydajności

Na czwartą generację ciągników Kubota MGX – podobnie jak w przypadku poprzedniej generacji, składa się 5 modeli o mocach 104-143KM. Zmianą widoczną na pierwszy rzut oka jest nowa pokrywa silnika. W nowej generacji opcjonalny przedni TUZ zintegrowaliśmy z podwoziem ciągnika. Ciągniki Kubota MGX-IV wyposażyliśmy w przekładnię Powershift z 8 biegami w 3 zakresach, które można zmieniać pod obciążeniem. Ta intuicyjna przekładnia umożliwia zmianę maksymalnie 8 biegów bez konieczności naciskania sprzęgła. W trybie automatycznym ciągnik sam zmienia przełożenia, aby znaleźć prędkość najodpowiedniejszą do danej sytuacji. Nowością jest układ automatycznego rozłączania napędu na cztery koła za pośrednictwem czujnika umieszczonego w układzie kierowniczym. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest osiągnięcie jeszcze mniejszego promieniu skrętu.

Okręt flagowy drugiej generacji

Na Agro Show po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy największą serię ciągników Kubota, czyli M7002. W nowym ciągniku dodaliśmy nowe, opcjonalne zawieszenie kabiny czy zmodernizowany fotel operatora. Lista wyposażenia opcjonalnego jest bardzo bogata i obejmuje m.in.: elektrycznie regulowane lusterka zewnętrzne czy reflektory LED zapewniające lepszą widoczność. Główną innowacją w tym modelu jest nowa 6-biegowa przekładnia Powershift oferująca aż 30/15 przełożeń w standardowej wersji oraz 54/27 przełożeń z biegami pełzającymi. Niektóre parametry w serii M7002 również zostały zoptymalizowane, np. zwiększono maksymalną dopuszczalną masę ciągnika do 11.500 kg. Zwiększyliśmy również gamę rozmiarów dostępnych opon, włączając rozmiar 600/60R28 dla osi przedniej i 710/60R38 dla osi tylnej, co pozwala na zminimalizowanie nacisku na podłoże utrzymanie doskonałej trakcji.

Gama ciągników kompaktowych również pełna nowości

W tym roku targi Agro Show staną się kolejną okazją do prezentacji dynamicznie rozwijającej się gamy ciągników kompaktowych. Tym bardziej, że według badań marketingowych firmy Martin&Jacob, w pierwszym półroczu br. marka Kubota zajęła pierwsze miejsce w Polsce w sprzedaży ciągników kompaktowych o mocy do 40 KM. W związku z tym marka Kubota planuje przedstawić zwiedzającym serię L1 obejmującą między innymi L1501, czyli następcę modelu MK5000, oraz ciągnik L2601, czyli najmocniejszego przedstawiciela rodziny pomarańczowych maszyn komunalnych z logo K na masce. Z pewnością nie zabraknie również miniciągników serii B1, B2 oraz BX.

Oryginalne części zamienne oraz materiały eksploatacyjne do ciągników Kubota

Specjaliści firmy Kubota udzielą Państwu wyczerpujących informacji również w zakresie oryginalnych części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych do ciągników marki Kubota. Korzystanie z oryginalnych części zamiennych to gwarancja idealnego dopasowania do pozostałych podzespołów. Produkcja oryginalnych części i materiałów eksploatacyjnych oparta jest o najwyższe standardy wykonania japońskiej marki Kubota. Produkowane części spełniają surowe atesty i normy oraz przechodzą testy bezpieczeństwa. Decydując się na oryginalne części zamienne i materiały eksploatacyjne masz pewność najwyższej jakości. Zapytaj naszych przedstawicieli o filtry paliwa Kubota, filtry hydrauliczne Kubota, filtry oleju Kubota oraz oleje silnikowe Kubota oraz inne oryginalne części zamienne naszej marki.

You may also like

Adres

Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Ul. Baletowa 82
02-867 Warszawa