Kubota Demo Tour 2023 rusza już 6 września

wróć do listy aktualności

Już 6 września rozpocznie się Demo Tour 2023. Wydarzenie odbędzie się w pięciu lokalizacjach na terenie Polski. Kubota zaprezentuje na nim maszyny i ciągniki z gamy groundcare, w tym nowe oraz zmodernizowane kosiarki. Goście zobaczą również nowoczesny ciągnik sadowniczy Kubota M5 Narrow z najnowszym opryskiwaczem Kubota XTA.

Maszyny gamy komunalnej i sadowniczej jadą do Ciebie.

Kubota Demo Tour 2023 to cykl spotkań, z którym marka Kubota powraca po pandemicznej przerwie. W 2023 roku Demo Tour odbędzie się w pięciu lokalizacjach. Pierwsze spotkanie bęzie miało miejsce w Chmielnie na Kaszubach już 6 września. Następnie 8 września Kubota pojawi się w Jeziorkach koło Leszna. A później 12 września w Grójcu i 14 września na Podlasiu w Wasilkowie. Ostatnie spotkanie zaplanowano na 19 września w Chorzowie.

Kubota Demo Tour 2023

W czasie wydarzeń odbywać się będą pokazy maszyn Kubota i testy indywidualne pod okiem specjalistów. W trakcie dnia pojawi się też poczęstunek.
Na każdym spotkaniu Kubota Demo Tour 2023 będzie można zobaczyć nowe modele kosiarek Kubota FC3-261 i FC4-501. A także zmodernizowane kosiarki Kubota Z2-481. Ponadto Kubota zaprezentuje również inne kosiarki – modele GR 2120 oraz F-251.

Wśród ciągników kompaktowych pojawią się ciągniki Kubota LX-401, wielozadaniowy ciągnik Kubota EK1-261 wraz z kosiarką bijakową. Ponadto wydajny Kubota B2-261 z kosiarką na pantografie. Ponadto na spotkaniach 6 września w Chmielnie, 8 września w Jeziorkach 12 września w Grójcu odbędzie się prezentacja najnowszego zestawu roboczego do sadownictwa, czyli ciągnika Kubota M5 Narrow z najnowszym opryskiwaczem Kubota XTA.

Prezentacje maszyn Kubota 2023

Na każdym spotkaniu Kubota Demo Tour 2023 odbywać się będą prezentacje poszczególnych modeli oraz pokazy dynamiczne. Kubota Demo Tour 2023 to również okazja, by bezpośrednio porozmawiać z ekspertami Kubota i zapytać o szczegóły techniczne ciągników i kosiarek, a także o specyfikę ich konserwacji oraz opieki pogwarancyjnej.

Więcej informacji na traktorykubota.pl

Ponadto na spotkaniach pojawią się także eksperci partnera Santander Leasing, którzy będą udzielali informacji na temat najatrakcyjniejszych programów finansowania.
Więcej informacji na temat Demo Tour 2023 oraz relacji z poszczególnych wydarzeń można będzie znaleźć na stronie wydarzenia Kubota Demo Tour 2023.

You may also like

Adres

Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Ul. Baletowa 82
02-867 Warszawa