Start kampanii ciągników Kubota w finansowaniu od 0%*

wróć do listy aktualności

Wystartowała kampania niezawodnych i wielozadaniowych ciągników Kubota marki M4003, M5002 i M6001 Utility. Celem kampanii jest nie tylko promocja ciągników, ale także poinformowanie o nowych promocyjnych programach finansowania od 0%.

Niedanow zaprezentowaliśmy sześć nowych promocyjnych programów finansowania, z których aż pięć umożliwia zakup ciągników z oprocentowaniem wynoszącym 0%.

Serie ciągników M4003, M5002 i M6001 Utility, które można sfinansować dzięki promocyjnym programom, to maszyny zaprojektowana z myślą o wszechstronnym wykorzystaniu w gospodarstwie rolnym. Modele te charakteryzują się zaawansowaną technologią, wysoką wydajnością oraz legendarną japońską niezawodnością, co czyni je atrakcyjnym wyborem dla rolników poszukujących efektywnych i trwałych rozwiązań.

Rolnicy mogą składać zapytania na specjalnie uruchominej stronie: https://www.traktorykubota.pl/kubota-finance/ciagniki/

“Zwracając szczególną uwagę na wyzwania, z jakimi spotykają się dziś przedsiębiorcy rolni, Kubota stanęła na wysokości zadania, przygotowując aż 6 nowych programów finansowania, w tym aż pięć z oprocentowaniem 0%. Dzięki nim niezawodne ciągniki naszej marki są jeszcze łatwiej dostępne w renomowanej sieci dilerskiej Kubota” – powiedział Michał Poźniak, Dyrektor Zarządzający Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce.

Szeroka gama ciągników rolniczych Kubota pozwala dopasować maszynę do profilu i wielkości gospodarstwa.

Ciągniki Kubota serii M4003 to idealne rozwiązanie dla poszukujących maszyny pomocniczej w dużych gospodarstwach lub podstawowej w mniejszych. Kompaktowe wymiary zaprocentują w gospodarstwach hodowlanych, gdzie mogą pracować w budynkach o niewielkiej kubaturze.

Seria M5002 to moc i efektywność w harmonii. Ciągniki Kubota serii M5002 dostępne są w czterech poziomach mocy – od 93,8 do 114,8 KM. Dzięki korzystnej krzywej przebiegu momentu obrotowego gwarantują wysokie osiągi i jednocześnie niskie spalanie.

Ciągniki Kubota serii M6001 Utility oferują jakość i wydajność na najwyższym poziomie. Maszyny są dostępne z dwoma rozstawami osi i dwoma typami silników o mocach od 104 do 143 KM. Modele z mniejszym rozstawem znakomicie sprawdzą się w roli ciągników pomocniczych. Modele z większym rozstawem osi i potężnym 6,1-litrowym silnikiem oraz tylnym TUZ o udźwigu 6100 kg bez problemu współpracują z najcięższymi maszynami zaprojektowanymi dla tej klasy ciągników.

Kampanię realizuje agencja AdAgri.

* Szczegółowe warunki finansowania zostały opisane w umowie. Umowa o finansowanie fabryczne KUBOTA Finance jest zawierana zgodnie ze wzorem stosowanym przez podmiot finansujący. Treści handlowe zamieszczone w tym ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego i mają jedynie charakter informacyjny o możliwych wariantach finansowania nabycia maszyn. Finansowanie fabryczne obejmuje wybrane maszyny marki Kubota: ciągniki rolnicze i kompaktowe, miniciągniki, kosiarki samojezdne, pojazdy wielozadaniowe oraz opryskiwacze serii XTA.

You may also like

Adres

Kubota (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Ul. Baletowa 82
02-867 Warszawa